ס כותרת שחוררר

אדריכלות פנים ועיצוב - תכנון וליווי מלא

הסטודיו מספק שירות מלא של כל תהליך התכנון והעיצוב, מרגע הרכישה ועד המגורים. תכנון טוב בנוי נדבך על נדבך. בסטודיו נלווה אתכם יד ביד מרגע רכישת הקרקע ועד המפתח בתכנון של כלל הפרטים והמשתנים בפרויקט, עבודה בשת"פ עם אדריכל/מהנדס בבנייה חדשה, מחלקת שינויי דיירים בדירות קבלן ושיפוצים חלקיים או מלאים. 

ליווי הפרויקט:

אנו מבצעים פרויקטים משלב התכנית על הנייר ועד לתליית התמונה. (Total Design) בתהליך מובנה ושיטתי, אנו דואגים לספק:

חלוקת חלל עפ"י פרוגרמה בנויה התפורה עפ"י מחקר לקוח, תכנית העמדת ריהוט, תכנית הריסה, תכנית בנייה, תכנית חשמל, תכנית תאורה, תכנית אינסטלציה, תכנית מיזוג ומערכות, תכניות נגרות, תכנית פרישות אריחים, תכנית ריצופים, בניית קונספט עיצובי, לוח השראה/הדמיה, בחירת בעלי מקצוע, מפרטים טכניים, ליווי לרכישת חומרי גמר ופרטי עיצוב, הום סטיילינג.

How it Works

מחקר ומציאת דנ"א פרויקט

מחקר מעמיק אחר סגנון החיים של הלקוח, אורחות חייו וטעמו האישי מאפשר תכנון ייחודי ובלעדי, בסטנדרטים אסתטיים וטכניים גבוהים ביותר.
בשלב הראשוני נאסוף את כלל הנתונים הרלוונטיים לפרויקט המאפשרים תכנון ייחודי ובלעדי: בפן האישי - נערוך מחקר מעמיק אחר סגנון החיים שלכם, אורחות חייכם, הצרכים והחלומות שלכם, נאפיין את הסגנון העיצובי שאתם מתחברים אליו, ובפן הביצועי נאסוף את כלל התכניות וההנחיות לשטח, נכין אומדן תקציבי ונגדיר ולוחות זמנים ונגבש הכל לידי פרוגרמה מנחה.

תכנון חלל ופיצוח

בשלב זה נסנכרן בין הנתונים הרלוונטיים ונשקוד על מלאכת תכנון החלל והחלוקה שלו עד לפיצוח הנוסחה הייחודית לחלל ולפוטנציאל הגלום בו וגמישותו, אשר בסיומו יוגשו לכם 3 סקיצות רלוונטיות לדרישותיכם, מתוכן תיבחר הסקיצה האידאלית להמשך העבודה.

לוח השראה

בשלב זה אנו ניצור עבורכם לוח השראה, באמצעותו נשקף את השפה העיצובית והקונספט בו בחרנו, פלטת הצבעים והחומרים אשר נשתמש בהם בפרויקט, לוח אשר ידריך אותנו בשלב הבחירות.

תוכניות ביצוע לקבלן

בשלב זה נתרגם את הסקיצה הרעיונית הנבחרת לידי ביצוע בפועל, נכין תוכניות עבודה לבניה, אינסטלציה, חשמל, מיזוג ועוד. תוכניות לפרטי נגרות, מפרטי עבודה והנחיות לאנשי המקצוע השונים, אומדני עלויות ולוחות זמנים לביצוע. שלב זה מתבצע במקביל לשלב הבא.

בחירת חומרי גמר

בשלב זה נבחר עבורכם את חומרי הגמר לפרויקט (חומרים "צמודי מבנה") - מטבח, ריצופים וחיפויים, גופי תאורה, סניטציה וכד'. נטמיע ונעדכן את הבחירות בתכניות העבודה עפ"י ובמידת הצורך.

מכרז קבלנים/ הגשת תכניות

במידה ומדובר בתהליך של שיפוץ נערוך מכרז קבלנים ונבחר יחד את הקבלן לעבודה. במידה ומדובר בהגשות לשינויי דיירים נשלח סט תכניות אדריכלות-חשמל-תאורה ואינסטלציה.

ביקורי שטח (פיקוח עליון)

בשלב זה העבודה בשטח מתבצעת ע"י אנשי המקצוע שבחרנו. כדי להיות רגועים ובטוחים כי הביצוע אכן נאמן ומתבצע לפי התכנית, נערוך ביקורי שטח בנקודות בקרה חשובות לשיקול הסטודיו ובמידה וישנן אי התאמות בין תכניות העבודה למציאות בשטח נתריע על כך על ידי הוצאת דו"ח ליקויים מסודר.

הלבשה, אבזור ופינישים

בשלב זה נשלים את כל הבחירות שנותרו, ריהוט עיקרי ומשלים, מוצרי חשמל, אקססוריז, טקסטיל ואמנות. נלקט עבורכם בפינצטה את האבזור הייחודי ופריטים מדויקים, מוקפדים ועל זמניים, אשר מקנים נשמה לבית, ולקראת סיום התהליך נגיע לשטח על מנת לפזר אותם במקומות המתאימים להשלמת ההרמוניה.

שליטה על עמידה בלוחות זמנים

בהירות, שקיפות ושיתוף פעולה מלא איתכם - הינם ערכים חשובים בעבודתנו ולכן יוצג בפניכם גאנט עבודה מתוכנן ומסודר עפ"י כל השלבים, באמצעותו תדעו באיזה שלב אנו נמצאים כעת ומה השלב הבא כדי להתקדם. באופן זה נוכל להיות בשליטה על עמידה בלוחות זמנים ולקצר תהליכים. זהו אינטרס משותף, על מנת לעבור את התהליך בהנאה, כשהוא מתוכנן עפי זמנים על מנת שתוכלו להתחיל לחיות את החלום כמה שיותר מהר!